Flamingowa akwarelka

By Mała Ichi - 20 czerwca

Miło jest czasami usiąść i coś namalować. Ostatnimi czasy rzadko mi się to zdarza, ale jeśli mogę sprawić swoim wyrobem komuś radość to chcę mi się zawsze 2 razy bardziej coś zmachać. I powstał tak oto obrazek z flamingiem dla przyjaciółki :)
Nie jest idealny, ale najgorszym bym go nie nazwała ;) 
W sumie to nawet jestem z niego zadowolona :D


 • Share:

You Might Also Like

12 komentarzy

 1. Jest śliczny! Zachwycam się, bo ja do rysowania to nie bardzo mam talent, a właściwie wcale. Jesteś bardzo utalentowana. Z przyjemnością będę podglądać jak się rozwijasz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest piękny!!! Naprawdę! Moja przyjaciółka kocha flamingi i wszystko z nimi zbiera więc też mam rpzez to do nich sentyment :D
  Powiem Ci że jak ktoś ze znajomych prosi mnie, żebym coś namalowała to zawsze rezygnuję bo nie czuję się na tyle dobra i się po prostu boję o.O
  Czekam na więcej Twoich akwarelek! Ah i zapomniałam wcześniej wspomnieć, że przemiana blogowa udana - wszystko jest bardzo przejrzyste i czytelne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O dziękuję! Cieszę się, że flaming Ci się podoba. Ja mam odwrotnie, jak ktoś mnie o coś poprosi to wtedy mam motywację, bo ostatnio mało rysuję i maluję. A co do szaty graficznej bloga to jeszcze walczę. Lubiłam mój cukierkowy styl, ale czas trochę spoważnieć ;)

   Usuń
 3. No pięknie! Akwarela jest jedną z najtrudniejszych technik, a Ty sobie z nią radzisz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Jakoś tak metodą prób i błędów, zaczyna coś wychodzić :)

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli chcesz mnie zmotywować do dalszej pracy to właśnie Ci się udało! :D