Art Journal: Wildness

By Mała Ichi - 08 kwietnia

Na początku chciałam Wam podziękować za tak liczne i przemiłe komentarze pod poprzednią notką. Dawno żaden z moich wytworów nie spotkał się tak z ciepłym przyjęciem :) Buziak dla Was za to!

    A dziś pokazuję następną stronę mojego Art Journala. Temat: DZIKOŚĆ. Temat ten jest mi bardzo bliski, bo jestem w trakcie czytania niesamowitej i bardzo mądrej książki - "Biegnąca z wilkami". Autorka tej książki zebrała baśnie i podania i szuka w nich prawdziwego/ukrytego znaczenia. Książka mówi o kobiecej duszy. O tym, że trzeba być wolnym o obudzić w sobie Dziką Kobietę, która pomaga Ci w życiu.
    Ja głęboko wierzę w to, że każda kobieta ma w osobie prawdziwą magię i mądrość w genach, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wierze w intuicję i w to, że trzeba podążać za głosem swojego serca, bo tylko wtedy można czuć się spełnionym i wolnym. Trzeba mieć w sobie miłość i zaufanie do świata, a wtedy wszystko stanie przed Tobą otworem. Polecam tę książkę każdej kobiecie, a szczególnie tej, która czyje się, jakby nie była na swoim miejscu. Każdej, która czuje się inna. Zaufajcie Dzikiej Kobiecie, która w Was siedzi :)

Tekst, który został umieszczony w mojej pracy przedstawia nazwy 'Dzikiej Kobiety' spotykanych w różnych kulturach świata.
Buziaki :*

 • Share:

You Might Also Like

4 komentarzy

 1. Muszę ją przeczytać !
  Chyba się teraz przyznałam do tęsknoty za dzikością serca xD

  Wpis i pomysł świetny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No to ja Ci już zapowiadam, że pod tym postem też będą same pozytywne komentarze:D Świetnie przedstawiłaś temat. Mam problem z używaniem mocnych kolorów, dlatego podziwiam osoby, które tworzą tak odważne zestawienia;)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne inspiracje :)
  widzę, że interesuje Cię handmade, więc zapraszam na mojego bloga,może znajdziesz coś dla siebie :)

  lumpeksowaszafa.blogspot.com zapraszam do obserwacji

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli chcesz mnie zmotywować do dalszej pracy to właśnie Ci się udało! :D